SLUŽBY DŘEVOPRODEJE

ceník služeb

ikona_vyroba

Řezání a formátování deskového materiálu

Řežeme materiál na požadované rozměry, a to jak u nás nakoupený, tak i Váš vlastní. Řezivo a stavební řezivo zkrátíme dle vašeho přání. Deskový materiál formátujeme na formátovací pile (nářezovém centru) SCM Sigma Impact, která formátuje materiál s přesností na desetiny milimetru.

cnc

Frézování na CNC stroji

Zejména na sériovou výrobu disponuje naše firma tříosým CNC strojem SCM TECH Z30. Jde o frézovací soustruh řizený počítačem s přesností na desetiny milimetru. CNC stroj je ovšem připraven řešit indiviuální zakázky i s menším počtem obráběných dílců. Sériovou výrobu jsme již prováděli pro mnoho velkých firem (Lego, Ozab Praha, Ario).

hrany

Olepování – hranování ABS hran

Dle Vašeho přání olepíme deskový materiál ABS hranou, papírovou hranou, dýhovou hranou, nebo desku osadíme narážecí hranou. Olepování – hranování provádí automatický profesionální stroj na olepování SCM Olimpic, který ohranuje materiál velice přesně a rovnoměrně.

vyroba

Výroba nábytku

Zabýváme se výrobou nábytku na zakázku. Vyrábíme převážně z deskového materiálu skříně, kuchyně, obývací stěny i předsíně a postele. Není ovšem vyjímkou vyrobení nábytku z dýhy nebo dřeva. Vše přizpůsobíme dle Vašich požadavků na danou zakázku.

doprava

Doprava materiálu

Našim zákazníkům nabízíme dopravu u nás zakoupeného materiálu.

Vlastníme 4 vozy s nosností od 1t do 6t.


Prosím zaškrtněte toto pole. / Please check this field.