O NAŠÍ FIRMĚ

Firma TOPP byla založena roku 1992 – její činnost byla v té době zaměřena na truhlářské práce a dřevoprodej. Rok 1993 byl poznamenán rozšířením oboru činnosti o obchod s nábytkem a bytovými doplňky. V září toho samého roku byla otevřena prodejna nábytku. Již po roce na to, tedy v roce 1994 byla otevřena další, větší prodejna, a tak se pro zákazníky vytvořila mnohem bohatší a širší nabídka služeb a zboží.

V polovině 90.let se firma věnovala rozšiřování svých aktivit v oblasti dřevoprodeje. Široký sortiment tohoto zboží je nabízen v areálu firmy v Kladně-Rozdělově, a to jednak ve venkovních skladech, ve dvou velkoplošných halách (2 000m2), ale také v samotné prodejně pro kutily a profesionály. Současně je provozována i truhlářská dílna.

Rok 2002 představuje další významný krok v růstu společnosti – byla otevřena prodejní hala nábytku v areálu firmy TOPP. 11.dubna 2007 byly otevřeny další dvě prodejní haly nábytku. Díky tomu jsme v současné době také největší prodejnou nábytku, řeziva, deskového materiálu a potřebám pro kutily po celém Kladně a okolí.